Вуглецевий ринок — це один із найперспективніших інструментів світової кліматичної політики. Він дозволяє не лише зменшити шкідливі викиди в атмосферу, а й заробляти на збереженні довкілля.
Сучасне сільське господарство вже давно вийшло за межі класичного «трактор-поле-оператор». Сьогодні агробізнес — це симбіоз технологій, аналітики й інновацій і система автопілоту AGS-1 є одним із ключових інструментів цієї нової ери.
Агродрони — це безпілотні літальні апарати, які виконують агротехнічні операції: внесення засобів захисту рослин (ЗЗР), підживлення, десикацію, обробку садів і ягідників, а також моніторинг стану посівів.
Фермери стикаються з унікальними проблемами, починаючи з полів і закінчуючи галузевим рівнем. В останні роки стійкі методи ведення сільського господарства опинилися в центрі уваги, оскільки уряди та споживачі закликають до пошуку рішень, що дозволяють досягти нульових глобальних викидів вуглецю. У…
Внесення ЗЗР агродронами — інновація, що змінює агробізнес
Аномально тепла зима 2024–2025 років стала сприятливим фактором для активізації злакових мух на посівах озимих культур. Вже у січні в Одеській області фахівці зафіксували значну чисельність цих шкідників на полях озимої пшениці.
Весняний сезон – це період, коли агрономи та фермери активно працюють над відновленням посівів після зими та стимулюванням їхнього розвитку. Одне з головних питань, яке виникає у цей час: як покращити стан ріпаку та озимих зернових, забезпечивши їм максимальну ефективність засвоєння поживних…
Сучасне сільське господарство активно впроваджує робототехніку та ІТ-технології, і агродрони стають ключовими інструментами у внесенні засобів захисту рослин. Завдяки високій точності та мобільності вони серйозно конкурують із колісною технікою, особливо в складних умовах поля.
Захист посівів соняшника – це не тільки правильний вибір насіння, дотримання сівозміни чи використання якісних добрив. Дуже часто на врожайність суттєво впливають приховані загрози, які стають помітними вже на стадії критичних пошкоджень рослин. Сьогодні ми розглянемо реальний кейс із господарства…
Недавні пости в ФБ про захист та живлення рослин, обробіток ґрунту викликали багато запитань. Погляд на живлення та захисту рослин, обробіток ґрунту, як на роботу з живими організмами, завойовує все більше прихильників у світі.
Захист ріпаку розпочинається не з оприскувача, а з агротехніки збирання попередника, рівномірного розподілення соломи, вибору гібрида з урахуванням придатності до термінів посіву, аналізу ґрунту, планування удобрення, врахуванням післядії гербіцидів які використовувалися на культурі попередника.