Центр лабораторних досліджень AGS – це лабораторні сервіси, що допомагають отримувати велику кількість аналітичних показників з поля: стан ґрунту, наявність мікроелементів тощо. Набір точних і якісних показників, виявлення неоднорідних ділянок – все це дозволяє спланувати сівозміну, розробити систему живлення, впроваджувати елементи точного землеробства.
Точний агрономічний підхід – це оптимізація витрат та зниження собівартості вирощеної продукції. Ми гарантуємо якість та точність результатів досліджень на сучасному сертифікованому обладнанні.
Випробування проводяться згідно з вітчизняним та міжнародними нормативними документами ДСТУ, ДСТУ ISO, ДСТУ IEC, ДСТУ EN висококваліфікованим персоналом.
Незалежна експертиза і надання рекомендацій агрономів-експертів AGS.
Агрохімічний аналіз ґрунту допомагає оцінити забезпеченість основними елементами живлення та покращити живлення ґрунту.
Для чого потрібен агрохімічний аналіз ґрунту:
Отримати високий врожай сільськогосподарських культур можна лише за умов використання якісного посівного матеріалу і чіткого дотримання технології їх вирощування.
І в цьому допомагає комплексна насіннєва діагностика основних якісних показників посівного матеріалу (вологість, маса 1000 насінин, чистота, відхід, домішка, енергія проростання, посівна придатність, схожість, заселеність шкідниками).
Для чого потрібно зробити комплексну насіннєву діагностику:
Добрива є основним засобом поліпшення родючості ґрунту та підвищення урожайності сільськогосподарських культур.
З внесених добрив рослини використовують елементи мінерального живлення, які необхідні для росту, розвитку та формування їхньої продуктивності.
Аналіз мінеральних та органічних добрив корисний для:
Зниження втрат врожаю від хвороб є одним з найважливіших резервів підвищення рентабельності рослинництва.
Ефективна система захисту рослин можлива лише на основі точної діагностики збудників, знанні їх біологічних особливостей та раціональне використання сучасного асортименту захисних засобів.
Фітопатологічний аналіз необхідний для:
Низька якість води зменшує ефективність пестицидів, погіршує стан ґрунту, та пошкоджує елементи зрошувальних систем.
Аналіз води дозволяє: